• 02163104077
  • 905543983799
Hakkımızda

Hakkımızda

Ençeviri.com kurulduğu günden itibaren deneyimli kadrosu ile birçok dilde ve birçok konuda tercüme/çeviri hizmetini uygun fiyata ve makul olabilecek en kısa sürede yerine getirmektedir.

Bugüne dek, Makine Mühendisliği, Otomotiv, Otomasyon, Mekanik, Enerji, Tarım, Gıda, Bankacılık, Denizcilik, Telekomünikasyon, Yazılım ve Bilgisayar, Kimya, Tıp, Ekonomi, Hukuk, Tekstil, Güvenlik Sistemleri, Muhasebe, Ticaret, İnşaat Mühendisliği, Haritacılık ve Kadastro, Sosyal Bilimler ve diğer konularda çok sayıda tercümeyi başarıyla gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden itibaren gerek kurumsal gerekse bireysel müşterilerine binlerce sayfa yazılı ve yüzlerce saat sözlü tercüme hizmeti sunmuştur. Tercüme alanında; doğru, eksiksiz ve zamanında iş tesliminin, kalitenin en önemli koşulu olduğunun bilinciyle hizmet vermektedir. Yapılan tüm çalışmaları gizlilik çerçevesinde yürütmek, deneyimli mütercim tercümanlarımızla üstün kalitede profesyonel hizmet sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak Ençeviri.com’un önceliğidir.

Ençeviri.com; insanlığın sahip olduğu en mükemmel araç sayesinde, hayatımızın gerçeklerini oluşturduğumuz, içinde kültür ve milletlerin en mükemmel özelliklerini barındırdığımız ve karşılıklı saygı, güzellik ve mizah anlayışına giden yolda en etkin araç olan - dil konusunda hizmet vermektedir

marka tescil